Orientální vůně

 

arabskeparfemy_malé

 JAK VONÍ ORIENTÁLNÍ PARFÉMY?

Orientální parfémy okouzlují svou tajemnou, omamnou vůní již po tisíce let (první zmínka pochází z doby 4 000 př. n. l.). Jejich čarokrásná smyslná vůně je výsledkem úžasných kombinací opojných ingrediencí, přinášející hřejivý pocit vzdálených teplých krajin, citrusů, koření, vonných tyčinek, vzácných květin a dřev. Tyto parfémy jsou charakterizovány výraznější a silnější vůní (ať už se jedná o parfémové oleje nebo parfémové vody), díky tomu jsou určené sebevědomým lidem, toužíčím upoutat pozornost a uhranout na první pohled. Orientální parfémy můžeme rozdělit podle nejvýraznějších ingrediencí ve složení do několika skupin. 

 ROZDĚLENÍ ORIENTÁLNÍCH VŮNÍ PODLE SLOŽENÍ:

  • exotické květinové
  • kořeněné 
  • pryskyřičné
  • dřevité 
  • exotické, ovocné  

EXOTICKÉ KVĚTINOVÉ 

zmenšené exotic sensual web (1)

V těchto parfémech dominuje nádherná vůně turecké taifské růže, tuberózy, ylang-ylangu a svěžího jasmínu. Tyto ingredience se perfektně snoubí s pikantním kořením, hřejivou vanilkou a exotickým dřevem. Tento typ vůní je nejoblíbenější mezi ženami všech generací, hodí se pro jakoukoli příležitost a vykouzlí z vás exotickou princeznu. Všechny exotické a smyslné parfémy pro ženy na vás čekají zde.

KOŘENĚNÉ

kořeněne_arabskeparfemy_male

Kořeněné parfémy vás okamžitě přenesou na procházku po nekonečných, voňavých arabských tržištích hrajících miliony barvami a vůněmi. Ve spleti uliček s nejrůznějšími řemeslnými výrobky, látkami, šperky a místními specialitami vás bude na každém kroku doprovázet omamná vůně koření -  vanilky, šafránu, růžového pepře, skořice nebo kardamonu. Právě tato koření vytváří jedinečné kouzlo, díky kterému budete svádět muže beze slov. 

Vanilka je díky svým silným afrodiziakálním účinkům a nádherné sladké vůni nejoblíbenější kořeněná vůně, proto jsme jí věnovali i samostatný článek.

ORIENTÁLNÍ PARFÉMY S PRYSKYŘICÍ, AMBROU, KADIDLEM, MYRHOU a OUDEM

pryskyrice_arabske_parfemy_male

Orientální parfémy s pryskyřicí jsou hřejivě dřevité vůně, které mohou mít až lehce kouřový podtón. Pyšní se silnými afrodiziakálními účinky. Zlepšují však i náladu a příjemně klidní mysl. Pryskyřice navíc slouží jako skvělý fixátor vůní. V parfémech naleznete ve složení slova jako ambra, labdanum, myrha nebo oud. Všechna tato slova označují pryskyřici, která je pouze získaná z jiných zdrojů. Více o pryskyřičných parfémech v samostatném článku zde.

DŘEVITÉ PARFÉMY

Dřevité parfémy se zemitými tóny na vás dýchnou atmosférou provoněné orientální noci. Vyniká v nich santalové, cedrové nebo agarové dřevo. Dřevité vůně jsou vhodné do chladnějších dní nebo navečer (dle libosti je však můžete nosit i v průběhu celého dne). Nejčastěji jsou tyto parfémy věnované pánům a zralým ženám.

Santalové dřevo je známé díky svým afrodiziakálním účinkům, zklidňuje mysl, ale slouží i jako výborný fixátor vůní. Ze santalového dřeva si dřív bohatí lidé nechali vyrábět nábytek, aby si nádherně provoněli svůj domov. Více o santalu zde.

EXOTICKY OVOCNÉ PARFÉMY

S exotickými orientálními parfémy se ihned přemístíte do svěžího letního podvečera vzdálených, opojně vonících ovocných sadů. Pocítíte vůni šťavnatého ovoce - pomeranče, grapefruitu, bergamotu, tóny vzácných dřev a jasmínu. Tyto parfémy přináší skvělé osvěžení v horkých letních dnech a jsou vhodné na celodenní nošení.

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ ORIENTÁLNÍ PARFÉMY: parfémy s vůní růží, ambry, kadidla, oudu, vetiveru, cedrem, santálem, kořením, exotické parfémy s ovocem, exotické květiny 

 
VŠECHNY NAŠE ORIENTÁLNÍ PARFÉMY naleznete zde https://www.arabskeparfemy.com/parfemove-oleje-orientalni/
 
 
Lenka Fattah +420 776 816 068
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení