! Z Á S I L K O V N Y   A   P A R C E L S H O P Y NADÁLE FUNGUJÍ! POKUD VŠAK NASTANE UZAVŘENÍ VÝDEJNÍHO MÍSTA, VAŠE ZÁSILKY MOHOU BÝT PŘESMĚROVÁNY NA NEJBLIŽŠÍ VÝDEJNÍ MÍSTA. PRO DORUČENÍ DOPORUČUJEME VYUŽITÍ ZEJMÉNA KURÝRNÍCH SLUŽEB. 

Orientální vůně

 

AdobeStock_335904722

 JAK VONÍ ORIENTÁLNÍ PARFÉMY?

Orientální parfémy okouzlují svou tajemnou, omamnou vůní již po tisíce let (první zmínka pochází z doby 4 000 př. n. l.). Jejich čarokrásná smyslná vůně je výsledkem úžasných kombinací opojných ingrediencí, přinášející hřejivý pocit vzdálených teplých krajin, citrusů, koření, vonných tyčinek, vzácných květin a dřev. Tyto parfémy jsou charakterizovány výraznější a silnější vůní (ať už se jedná o parfémové oleje nebo parfémové vody), díky tomu jsou určené sebevědomým lidem, toužíčím upoutat pozornost a uhranout na první pohled. Orientální parfémy můžeme rozdělit podle nejvýraznějších ingrediencí ve složení do několika skupin. 

 ROZDĚLENÍ ORIENTÁLNÍCH VŮNÍ PODLE SLOŽENÍ:

  • exotické květinové
  • kořeněné 
  • pryskyřičné
  • dřevité 
  • exotické, ovocné 

 

EXOTICKÉ KVĚTINOVÉ 

zmenšené exotic sensual web (1)

V těchto parfémech dominuje nádherná vůně turecké taifské růže, tuberózy, ylang-ylangu a svěžího jasmínu. Tyto ingredience se perfektně snoubí s pikantním kořením, hřejivou vanilkou a exotickým dřevem. Tento typ vůní je nejoblíbenější mezi ženami všech generací, hodí se pro jakoukoli příležitost a vykouzlí z vás exotickou princeznu. Všechny exotické a smyslné parfémy pro ženy na vás čekají zde.

KOŘENĚNÉ

Předělané AdobeStock_302750299

Kořeněné parfémy vás okamžitě přenesou na procházku po nekonečných, voňavých arabských tržištích hrajících miliony barvami a vůněmi. Ve spleti uliček s nejrůznějšími řemeslnými výrobky, látkami, šperky a místními specialitami vás bude na každém kroku doprovázet omamná vůně koření -  vanilky, šafránu, růžového pepře, skořice nebo kardamonu. Právě tato koření vytváří jedinečné kouzlo, díky kterému budete svádět muže beze slov. 

Vanilka je díky svým silným afrodiziakálním účinkům a nádherné sladké vůni nejoblíbenější kořeněná vůně, proto jsme jí věnovali i samostatný článek.

ORIENTÁLNÍ PARFÉMY S PRYSKYŘICÍ, AMBROU, KADIDLEM, MYRHOU a OUDEM

opravené pryskyřice adobe koupené

Orientální parfémy s pryskyřicí jsou hřejivě dřevité vůně, které mohou mít až lehce kouřový podtón. Pyšní se silnými afrodiziakálními účinky. Zlepšují však i náladu a příjemně klidní mysl. Pryskyřice navíc slouží jako skvělý fixátor vůní. V parfémech naleznete ve složení slova jako ambra, labdanum, myrha nebo oud. Všechna tato slova označují pryskyřici, která je pouze získaná z jiných zdrojů. Více o pryskyřičných parfémech v samostatném článku zde.

DŘEVITÉ PARFÉMY

Dřevité parfémy se zemitými tóny na vás dýchnou atmosférou provoněné orientální noci. Vyniká v nich santalové, cedrové nebo agarové dřevo. Dřevité vůně jsou vhodné do chladnějších dní nebo navečer (dle libosti je však můžete nosit i v průběhu celého dne). Nejčastěji jsou tyto parfémy věnované pánům a zralým ženám.

Santalové dřevo je známé díky svým afrodiziakálním účinkům, zklidňuje mysl, ale slouží i jako výborný fixátor vůní. Ze santalového dřeva si dřív bohatí lidé nechali vyrábět nábytek, aby si nádherně provoněli svůj domov. Více o santalu zde.

EXOTICKY OVOCNÉ PARFÉMY

S exotickými orientálními parfémy se ihned přemístíte do svěžího letního podvečera vzdálených, opojně vonících ovocných sadů. Pocítíte vůni šťavnatého ovoce - pomeranče, grapefruitu, bergamotu, tóny vzácných dřev a jasmínu. Tyto parfémy přináší skvělé osvěžení v horkých letních dnech a jsou vhodné na celodenní nošení.

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ ORIENTÁLNÍ PARFÉMY: 

1) PARFÉMY S VŮNÍ PRAVÝCH RŮŽÍ 

arabian rose ig

ARABIAN ROSE - růže po arabsku. Růže rozpálená poledním žárem, macerovaná v husté sladce medové ambře a odlehčená šafránovým prachem a sladkým dřevitým kouřem. Po úplném rozvonění doplněná ještě studeným pižmem. Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12 Eur.  koupit_tlaciko
 

taif rose ig barva

TAIF ROSE - Jedna z nejkrásnějších růží světa – růže z údolí Taif v Saudské Arabii. Výrazná temná rudá růže, prohřátá horkem. Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12 Eur.  koupit_tlaciko 
 
2) PARFÉMY S VŮNÍ PRYSKYŘIC, AMBRY, KADIDLA, MYRHY

 

kashha

KASHKHA - legendární hřejivá orientální vůně z Emirátů. Kosatec, kadidlo, dřeva, koření, hřejivé tóny, oud. Pro ženy
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12Eur koupit_tlaciko 

mukhalat malaki

MUKHALAT MALAKI - Legendární hřejivá orientální vůně z Emirátů. Suché růže v horké, sladce dřevité a jemně medicinální ambře, doplněné pár zrnky šafránu a jemným sladkým oudem. Pro muže
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12Eur koupit_tlaciko 
 

black afghan montaz (1)

BLACK AFGHAN - Vysušená tráva, sluncem rozpálené dřevo, ronící sladce kouřovou pryskyřici a to vše zahalené do sametově jemného oudu promíseného s ledovým pižmem. Velmi chlapská a luxusně elegantní vůně pro muže. Naše TOP. Oud, tabák, pryskyřice, kadidlo, káva, dřeva, konopí, oud.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12Eur koupit_tlaciko 

Sahra al Aswad parfémový olej

SAHRA AL ASWAD - poušť, nic než písek a kamenné kvádry ze zbytků pevnosti…temné nasládlé kadidlo víří v divokém čardáši spolu s pepřem a rozemnutým suchým tabákem v sluncem rozpáleném vzduchu. 
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325Kč(12Eur) koupit_tlaciko  
 

marhaba ig barva

MARHABA - Mystická chypré orientální vůně se otevírá horkým citrusovým bergamotem, pálivým chilli kořením, pepřem a skořicí. Parfém dále rozvíjí květy růže, jasmínu, karafiátu, k nímž se přidává úžasná orientální směs horké pryskyřice, hřejivé vanilky, živočišných tónů, prachové kůže, mechu a zemité pačuli. Pro ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325Kč/12,3 Eur. Nyní 15% sleva. koupit_tlaciko 

myrrhe ig barva

MYRRHE - pryskyřice myrrha prosycená horkou krémovou ambrou. Je lehce kouřová, s jemným nádechem růžového pepře, šafránu a vanilky. Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12Eur koupit_tlaciko 
 

makkah ig barva

MAKKAH - populární "Makkah" orientální parfém s hřejivou pryskyřicí labdanem, jasmínem a horkým santálem Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12Eur koupit_tlaciko 
 

Oudh Jamal - koncentrovaný parfémový olej

OUDH JAMAL - riginální tajemná orientální vůně , kde se snoubí hřejivá pryskyřice, exotické květiny a koření. Pro muže a ženy.
12 ml parfémový olej (a vzorky ). Cena 395 Kč/14,5Eur koupit_tlaciko 
 

oud black parfums al nabil sans alcool

OUD BLACK - kadidlo ve studeném kamenném kostele, mísící se s prohřátým sladkým dřevem a doplněné jemným sladkým kardamonem a nežným oudem. Pro muže a ženy 
5 ml roll-on (a vzorky ). 269 Kč/9,9 Eur koupit_tlaciko
 sultan musk el nabil
MUSC SULTAN - populární orientální dřevitě-vetiverový parfém s jehličím a pepřem pro muže.
5 ml roll-on (a vzorky ) Cena 269 Kč/9,9 Eur koupit_tlaciko  

 

MUSC SHEIKH - smyslná jemně orientální vůně s cedrový dřevem, neroli a jiskřivým pomerančovým květemy
5 ml roll-on (a vzorky ) Cena 269 Kč/9,9 Eur koupit_tlaciko

Linah - Arabian Nights -  Parfémový olej

ARABIAN NIGHTS - velmi populární hřejivý pryskyřičný parfémový olej s ambrou, kadidlem a dřevy. Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12Eur koupit_tlaciko
 
3) PARFÉMY S OUDEM 
 

shaghaf montaz

SHAGHAF - poutavá orientálně citrusová vůně, která spojuje vůni oudu, růží a pryskyřice s citrusovým bergamotem. Výsledkem je nevšední citrusově-dřevitá vůně se zelenou pačulí. Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12,3 Eur koupit_tlaciko 

Oud maraam both2

Oud Maraam EdP - exkluzivní dřevitě-kožená oudová orientální parfémová voda. Oud, Santálové dřevo, semiš, koření
100 ml parfémová voda (a vzorky ). Pro muže a ženy
Cena 1350 Kč/49,73Eur koupit_tlaciko 
 
4) SMYSLNÝ EXOTICKÝ PARFÉM S ORIENTÁLNÍMI TÓNY

 

roya montaz

ROYA - hořký pomeranč a šafrán se sladkou dřevitou ambrou a tóny pravé ambry, za doprovodu lehkého vzdušného jasmínu s cedrovým dřevem. Zajímavě zpracovaná nevšední orientální vůně pro sebevědomé ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ) 325 Kč/12 Eur  koupit_tlaciko 

attar romace montaz

ATTAR ROMANCE - záplava bílých opojných květů jasmínu, ylang-ylangu, pomerančových květů a růže s horkým nektarem, jemnými orientálními tóny santálu, medové ambry a vanilky. Vůně velmi vášnivá a romantická
6 ml roll-on (a vzorky ) 325 Kč/12 Eur koupit_tlaciko 
 
5) PARFÉM SE SANTALEM

sandalwood ig barva

SANDALWOOD - čistý horký santal s jemným nádechem perníku. Pro muže a ženy
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 360 Kč/13 Eur  koupit_tlaciko 
 
6) DŘEVITÝ PARFÉM
 
 oud orient
OUD ORIENT - výrazná dřevitá vůně prolínající se s nesladkou pryskyřicí, sladkým kadidlem a jemným oudem  Pro muže a ženy 
5 ml roll-on (a vzorky ). Cena 269 Kč/9,9 Eur koupit_tlaciko 
 
7) PARFÉM S ČERNÝM PIŽMEM
 

 1094-2_musc-black-montaz--1 (1)

MUSC BLACK - černé pižmo. Sladký dřevitý lektvar s kouřově kořeněnou ambrou a zřetelnou živočišnou stopu. Suma sumárum: tajemná až temně démonická vůně. Pro muže a ženy.
6 ml roll-on (a vzorky ). Cena 325 Kč/12 Eurkoupit_tlaciko 
 
 
SADA ORIENTÁLNÍCH VZORKŮ naleznete zde https://www.arabskeparfemy.com/sady-orientalnich-vzorku/
 
VŠECHNY NAŠE ORIENTÁLNÍ PARFÉMY naleznete zde https://www.arabskeparfemy.com/parfemove-oleje-orientalni/
 
 
Lenka Fattah +420 776 816 068
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.