Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

Orientální vůně

 

arabskeparfemy_malé

 JAK VONÍ ORIENTÁLNÍ PARFÉMY?

Orientální parfémy okouzlují svou tajemnou, omamnou vůní již po tisíce let (první zmínka pochází z doby 4 000 př. n. l.). Jejich čarokrásná smyslná vůně je výsledkem úžasných kombinací opojných ingrediencí, přinášející hřejivý pocit vzdálených teplých krajin, citrusů, koření, vonných tyčinek, vzácných květin a dřev. Tyto parfémy jsou charakterizovány výraznější a silnější vůní (ať už se jedná o parfémové oleje nebo parfémové vody), díky tomu jsou určené sebevědomým lidem, toužíčím upoutat pozornost a uhranout na první pohled. Orientální parfémy můžeme rozdělit podle nejvýraznějších ingrediencí ve složení do několika skupin. 

 ROZDĚLENÍ ORIENTÁLNÍCH VŮNÍ PODLE SLOŽENÍ:

  • exotické květinové
  • kořeněné 
  • pryskyřičné
  • dřevité 
  • exotické, ovocné  

EXOTICKÉ KVĚTINOVÉ 

zmenšené exotic sensual web (1)

V těchto parfémech dominuje nádherná vůně turecké taifské růže, tuberózy, ylang-ylangu a svěžího jasmínu. Tyto ingredience se perfektně snoubí s pikantním kořením, hřejivou vanilkou a exotickým dřevem. Tento typ vůní je nejoblíbenější mezi ženami všech generací, hodí se pro jakoukoli příležitost a vykouzlí z vás exotickou princeznu. Všechny exotické a smyslné parfémy pro ženy na vás čekají zde.

KOŘENĚNÉ

kořeněne_arabskeparfemy_male

Kořeněné parfémy vás okamžitě přenesou na procházku po nekonečných, voňavých arabských tržištích hrajících miliony barvami a vůněmi. Ve spleti uliček s nejrůznějšími řemeslnými výrobky, látkami, šperky a místními specialitami vás bude na každém kroku doprovázet omamná vůně koření -  vanilky, šafránu, růžového pepře, skořice nebo kardamonu. Právě tato koření vytváří jedinečné kouzlo, díky kterému budete svádět muže beze slov. 

Vanilka je díky svým silným afrodiziakálním účinkům a nádherné sladké vůni nejoblíbenější kořeněná vůně, proto jsme jí věnovali i samostatný článek.

ORIENTÁLNÍ PARFÉMY S PRYSKYŘICÍ, AMBROU, KADIDLEM, MYRHOU a OUDEM

pryskyrice_arabske_parfemy_male

Orientální parfémy s pryskyřicí jsou hřejivě dřevité vůně, které mohou mít až lehce kouřový podtón. Pyšní se silnými afrodiziakálními účinky. Zlepšují však i náladu a příjemně klidní mysl. Pryskyřice navíc slouží jako skvělý fixátor vůní. V parfémech naleznete ve složení slova jako ambra, labdanum, myrha nebo oud. Všechna tato slova označují pryskyřici, která je pouze získaná z jiných zdrojů. Více o pryskyřičných parfémech v samostatném článku zde.

DŘEVITÉ PARFÉMY

Dřevité parfémy se zemitými tóny na vás dýchnou atmosférou provoněné orientální noci. Vyniká v nich santalové, cedrové nebo agarové dřevo. Dřevité vůně jsou vhodné do chladnějších dní nebo navečer (dle libosti je však můžete nosit i v průběhu celého dne). Nejčastěji jsou tyto parfémy věnované pánům a zralým ženám.

Santalové dřevo je známé díky svým afrodiziakálním účinkům, zklidňuje mysl, ale slouží i jako výborný fixátor vůní. Ze santalového dřeva si dřív bohatí lidé nechali vyrábět nábytek, aby si nádherně provoněli svůj domov. Více o santalu zde.

EXOTICKY OVOCNÉ PARFÉMY

S exotickými orientálními parfémy se ihned přemístíte do svěžího letního podvečera vzdálených, opojně vonících ovocných sadů. Pocítíte vůni šťavnatého ovoce - pomeranče, grapefruitu, bergamotu, tóny vzácných dřev a jasmínu. Tyto parfémy přináší skvělé osvěžení v horkých letních dnech a jsou vhodné na celodenní nošení.

NAŠE NEJPRODÁVANĚJŠÍ ORIENTÁLNÍ PARFÉMY: parfémy s vůní růží, ambry, kadidla, oudu, vetiveru, cedrem, santálem, kořením, exotické parfémy s ovocem, exotické květiny 

 
VŠECHNY NAŠE ORIENTÁLNÍ PARFÉMY naleznete zde https://www.arabskeparfemy.com/parfemove-oleje-orientalni/
 
 
Lenka Fattah +420 776 816 068