POZOR: Česká Pošta po Zásilkovně zařadila mezi svá výdejní místa také alzaboxy. Služba dopravy do: Balíkovna-BOX (Z-BOX). Bohužel je tam zkrácená úložní doba - pouze do druhého pracovního dne do 7:00. Dobírku je potřeba zaplatit online přes platební bránu ještě před vyzvednutím balíku. Nejdelší strana balíku je max. 50 cm. Nejde počítat s dobírkou na místě, nelze kombinovat s klasickou dobírkou. Nelze prodloužit dobu uložení.

Linah Perfumes

 Linah Perfumes

Parfémy LINAH se již nevyrábí.

Již více než 10 let nabízíme na českém a slovenském trhu kvalitní parfémové oleje přímo od výrobců parfémů ze Spojených arabských emirátů. Právě díky bohatým zkušenostem v oblasti orientální parfumerie jsme se rozhodli vybudovat svou vlastní českou značku parfémů, která by vycházela z tradiční výroby parfémových olejů a extraktů ze zemí perského zálivu, ale zároveň by oslovila i náročného moderního zákazníka. Takto se zrodila značka Linah.

Parfémy Linah představují velmi pestrou paletu luxusních parfémových olejů v moderním stylovém provedení. V současnosti si můžete vybrat z několika desítek parfémů - od pižmových vůní, přes svěží květinové evropského typu, až po orientální vůně. Sortiment pravidelně rozšiřujeme o další a další jedinečné a kvalitní vůně. Snažíme se jít vstříc moderním trendům a přáním našich zákazníků. Značka si proto prošla v poslední době celkovou přeměnou (zvětšili jsme velikost balení, modernizovali jsme vzhled parfémů i logo značky).

Naší prioritou je vysoká kvalita všech našich parfémů. Pro své vůně vybíráme jen ty nejlepší vonné esence na trhu. Proto také na výrobě parfémů Linah spolupracujeme s významnými výrobci parfémových extraktů z Emirátů a Evropy a pražské laboratoři. Všechny parfémy značky Linah jsou vyráběné v souladu se standardy Ifra a nařízeními o bezpečnosti kosmetických přípravků. Nabídku budeme nadále rozšiřovat zejména o orietnální vůně.

Neváhejte nás kontaktovat pro velkoobchodní nabídku.

Žádné produkty značky Linah Perfumes nebyly nalezeny...