POZOR: Česká Pošta po Zásilkovně zařadila mezi svá výdejní místa také alzaboxy. Služba dopravy do: Balíkovna-BOX (Z-BOX). Bohužel je tam zkrácená úložní doba - pouze do druhého pracovního dne do 7:00. Dobírku je potřeba zaplatit online přes platební bránu ještě před vyzvednutím balíku. Nejdelší strana balíku je max. 50 cm. Nejde počítat s dobírkou na místě, nelze kombinovat s klasickou dobírkou. Nelze prodloužit dobu uložení.

Miswáková pasta na zuby Dabur

Kód: 170
Top produkt
Značka: Dabur
115 Kč
Můžeme doručit do:
07.06.2023

Miswáková pasta na zuby Dabur 120 g + 50 g zdarma


Miswáková pasta na zuby Dabur je přírodní zubní pasta s čistým extraktem z indického stromu Miswak ( Salvadora persica). Zajišťuje komplexní ústní hygienu bez přidaných chemických látek. Bylinný extrakt miswaku má též leštící a bělící účinky.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradičně se zuby čistili malou větvičkou, utrženou ze stromu miswak, jejíž jeden konec se roztřepil. Bylinná zubní pasta s miswakem má bílou barvu a výraznou svěží mentolovou chuť i vůni. Účinky přírodní látky miswak:

1. Miswak posiluje dásně a předchází vzniku zubního kazu.
2. Miswak tlumí bolestivost zubů a citlivost krčků. Miswak provoní dech a osvěží vaše ústa
3. Miswak má antibakteriální účinky a je podpůrným prostředkem pro dobé trávení
4. Miswak eliminuje nepříjemný pach a zlepšuje vnímání chuti.
5. Miswak při dlouhodobém použití přirozeně bělí a rozjasní povrch skloviny zubů.

Výtažek ze stromu Miswak (Salvadora persica) přírodním způsobem zpevňuje zuby a dásně, bělí zuby a osvěžuje dech. Má stahující a antibakteriální účinky a působí jako prevence vzniku zubního kazu. Vhodná pro vegetariány. Netestováno na zvířatech. Ajurvéda je starodávný léčebný systém, který využívá jedinečných znalostí působení léčivých bylin k upevnění zdraví. Ve výrobcích firmy Dabur jsou používány vědecky prověřené a bezpečné ingredience. Složení: Na zadní straně krabičky. Použití: Používejte k čištění zubů alespoň dvakrát denně. Upozornění: jen pro vnější použití, držte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: pro Dabur: Naturelle, Ras Al Khaimah, SAE.

Miswak Toothpaste Dabur Herbal 120 g + 50 g free.

Miswak Toothpaste Dabur Herbal is a natural toothpaste with a pure extract from the Indian tree Miswak (Salvadora persica). Provides comprehensive oral hygiene without added chemicals. The Herbal extract of Miswak also has polishing and whitening effects. Traditionally, the teeth were cleaned with a small twig, torn from a tree of Miswak, whose one end was trembling. Herbal toothpaste with Miswakem has a white color and a distinctive fresh menthol flavor and aroma.

Effects of natural substance Miswak: 1. Miswak strengthens the gums and prevents the formation of tooth decay.

2. Miswak attenuation of tooth soreness and tenderness of the crickets. Miswak smells breath and refreshes your mouth

3. Miswak has antibacterial effects and is a supportive agent for good digestion

4. Miswak eliminates unpleasant smell and improves the perception of taste.

5. Miswak during prolonged use naturally whitens and brightens the surface of the enamel of the tooth.  

The Miswak tree Extract (Salvadora persica) strengthens the teeth and gums, whitens teeth and refreshes the breath in a natural way. It has astringent and antibacterial effects and acts as prevention of tooth decay. Suitable for vegetarians. Not Tested on animals. 

Ayurveda is an ancient healing system that uses unique knowledge of the action of medicinal herbs to consolidate health. In Dabur products, scientifically proven and safe ingredients are used. To Use: Use for brushing your teeth at least twice a day.

Store in a dry, cool place. Protect from direct sunlight. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty Dabur
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: