Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

Ylang-Ylang

ylang web velikost

Smyslný esenciální olej ylang-ylang

Ylang-ylang je esenciální olej, získávaný destilací ze zelenožlutých květů kanangy vonné, tropického stromu, dorůstajícího až 12 m v oblasti JV Asie a Austrálie (Polynésie, Indonésie, Melanésie, ale také Madagaskaru a Komorských ostrovů). Tento velice ceněný esenciální olej nachází hojné využití jako složka orientálních a květinových parfémů. Jméno ylang-ylang pochází z tagalského výrazu ilang - divočina, taktéž se někdy uvádí původ z výrazu ilang-ilan, který znamená vzácný. 

Blahodárné účinky ylang-ylangu

Ylang-ylang se hojně využívá v aromaterapi. Působí jako silné afrodiziakum, které povzbuzuje partnerskou touhu. Pyšní se však také léčivými a sedativními účinky . Používá se ke snížení krevního tlaku, při problémech s nespavostí, zmírňuje noční pocení, zklidňuje dýchání, odstraňuje bolesti břicha, zmírňuje střevní infekce, působí proti křečím a zánětům. Vyrovnává však i emoční a duševní rovnováhu - zmírňuje deprese, úzkosti, vylepšuje náladu, ale také vrací ztracenou chuť do života.

ylang 1 (1)

Jak voní?

Do parfémů vnáší ylang-ylang opojnou, smyslnou, výraznou sladce květinovou vůni. Díky tomu je velice vyhledávanou ingrediencí luxusních květinových parfémů, například i velmi slavného parfému "Chanel No.5". Velice dobře se mísí s mošusem, bergamotem, pačuli, muškátem nebo grapefruitem.

Naše krásné parfémy s obsahem Ylang-ylangu:

408-3

Moschus - Mošusový olej. Sametově hebký mošus, který vás zahalí do nekonečné vůně čistoty
6 ml roll-on   koupit_tlaciko
 

142-1_el-nabil-queen-of-ryadh-parfemovy-olej-pro-zeny

Queen of Ryadh - omamná květinová vůně s narcisy, jasmínem, šeříkem a ylang-ylangem
5 ml roll-on   koupit_tlaciko 
  
 
 
VŠECHNY NAŠE PARFÉMY S YLANG-YLANGEM NALEZNETE NA https://www.arabskeparfemy.com/parfemy-s-ylang-ylangem/
 
Rádi poradíme na telefonu +420 776 816 068