Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

El Nabil - nejprodávanější značka na webu

Po mnoha letech existence se kosmetická značka El Nabil stala nedílnou součástí každodenního života milionů spotřebitelů po celém světě. Během těchto let dokázala značka prosadit svou vážnost i schopnost neustále překvapovat své nejvěrnější zákazníky.

Nesmíme však zapomínat, že El Nabil je především příběh. A ne ledajaký: příběh jeho zakladatele, který předtím, než dal život svému impériu, byl skutečným lovcem esencí. To vysvětluje, proč je v produktech této značky velké množství vůní: jako je oud, ambra, pryskyřice, myrha… a tak dále.

Dnes je součástí tohoto dobrodružství mnoho odborníků – mezi nimi i renomovaní francouzští parfuméři, jejichž přínos umožňuje El Nabil nabízet každý den nové čichové zážitky. Ty jsou možné díky použití vysoce kvalitních surovin, obchodovaných po celém světě, aby sloužily společnému cíli: učinit z El Nabil lídra ve východní a západní parfumerii prostřednictvím komercializace luxusních produktů pro každého, jak je ztělesněno jeho sloganem: „Luxus pro každého"!

Produkty El Nabil se prodávají ve více než 50 zemích Evropy, Ameriky, Afriky a Asie. Některé z nejúspěšnějších referencí hlásí, že se již prodalo několik milionů flakonků.

Značka se neustále vyvíjí, aby dělala svým zákazníkům radost a nabízí originální produkty, které lze používat po celý den. Kromě svých slavných parfémů El Nabil nabízí také parfémy pro děti, interiérové vůně pro dům a auto, parfémy do šatny, kapesní parfémy, které můžete vklouznout do peněženky pro diskrétní vonné úpravy po celý den, séra na vousy a velmi vzácné produkty, jako je jeho kambodžský Oud. El Nabil používá originální Oud, na rozdíl od mnoha jiných značek, které jej evokují pouze používáním vůní.

Značka El Nabil poskytuje svým zákazníkům 100% certifikované produkty IFRA (International Fragrance Association). Produkty značky registrované na evropském portálu tak splňují nejvyšší standardy v zájmu transparentnosti a dokonalosti pro její zákazníky po celém světě.