Parfémy podle horoskopu - poznejte, které vůně k vám sedí nejvíce


1500 zmenseny


Výběr správné vůně ovlivňuje nejen roční období nebo aktuální nálada, ale i povahové rysy, které se snadno dozvíte například dle svého znamení v horoskopu. Horoskop vám tak snadno napoví, jaké vůně jsou zrovna pro vás ty pravé.

KOZOROH 22. 12. – 20. 1. 

Ženy narozené v tomto znamení jsou vyrovnané, klidné, spolehlivé, praktické, ale i velmi ambiciózní. Vyhledávají elegantní, jemné a vytříbené parfémy. 

Doporučené vůně: růže, vanilka, lilie, cedr, jasmín, pižmo, galbanum

Náš tip na parfém: Musc Muscat, Musc Medina

 

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Ženy ve znamení vodnáře jsou energické, ale vnitřně vyrovnané a velmi kreativní. Kladou velký důraz na originálnost a nevšednost vůně, která podtrhne jejich energickou povahu.

Doporučené vůně: citrusové vůně, květinové vůně s fialkoukvětinovo-dřevité tóny, kořeněné orientální vůně se skořicí, ambrou, zázvorem, pepřem, kmínem.

Náš tip na parfém: Musc Ultra


RYBY 21. 2. – 20. 3.

Ženy v tomto znamení jsou zasněné romantičky, často umělecky nadané. Vyhledávají lehčí, svěží vůně, naopak nesvé se cítí v těžších nebo výrazných orientálních vůních.  

Doporučené vůně: Jemné a svěží květinovo-ovocné vůně, citrusy, tóny mandarinky, cedru, hedvábí.

Náš tip na parfém: Suada, Nawaem

 
BERAN 21. 3. – 20. 4.

Vášeň, seběvědomí temperament a cílevědomost spojuje ženy ve znamení berana. Ženy v tomto znamení nenajdete nikdy zašité v rohu, tyto ženy se chtějí bavit, užívat života plnými doušky, rády díky tomu experimentují. Jsou nestálé, impulzivní, což se projevuje i do výběru parfémů. Ideální vůně musí sršet divokostí, originalitou a nezkrotností.

Doporučené vůně: smyslně exotické vůně s vanilkou, magnólií, citrusovo-dřevité s kašmírem, kořenité vůně s růžovým pepřem, svěží parfémy s mátou.

Náš tip na parfém: Malika, Amira

BÝK 21. 4. – 21. 5. 

Ženy narozené ve znamení býka sázejí s rozvahou na osvědčenou kvalitu, luxus a smyslnost. Svůj optimismus dokáží přenášet na své okolí. Ženy v tomto znamení se rádi obklopují pěknými a kvalitními věcmi, užívají si života plnými doušky. Nespokojí se jen tak s málem. Vybírají si kvalitní kosmetické přípravky a smyslné parfémy, které podtrhnou jejich osobnost.

Doporučené vůně: výrazné exotické a sladké vůně, vanilka, pomeranč, levandule, jasmín, zemité tóny, magnólie, ambra, bílé pižmo.

Náš tip na parfém: Musc Love,  Amira

 
BLÍŽENCI 22. 5. – 21. 6. .

Ženy v tomto znamení jsou energické, komunikativní a nápadité. Nespokojí se s jednou vůní, chtějí zkoušet novinky a rozhodně se nebojí experimentovat. Vůně podobně jako její nositelka musí být dobrodružná, energická, radostná a přátelská.

Doporučené vůně: svěží citrusové vůně, květinovo-ovocné vůně, květinové vůně s jasmínem, levandulí nebo orchidejí s pižmovým základem.

Náš tip na parfém: Jardin el Nabil, Queen of Ryadh

 
RAK 22. 6. – 22. 7.

Ženy v tomto znamení  jsou křehké, citlivé, romantické a intuitivní s velkou fantazií. Působí na první pohled tajemně, proto i výběr parfému se může zdát na první pohled jako velký oříšek.

Doporučené vůně: svěží, příjemné květinové vůně s fialkami, violkou, růží, jasmínem, dřevité vůně se santálem, lehce orientální vůně s ambrou nebo mandarinkou.

Náš tip na parfém: Ruqaya

 

LEV 23. 7. – 22. 8. 

Ženy lvice jsou velmi sebevědomé, dravé a nezkrotné. To vše chtějí říci i vůní, vůně musí být radostná, živočišná, svůdná a nepřehlédnutelná. 

Doporučené vůně: orientální vůně se smyslnou vanilkou, dřevitými tóny cedru nebo orientálním kořením (skořicí, hřebíčkem) a ambrou, květinové vůně s kosatcem, magnólií nebo jasmínem.

Náš tip na parfém: Royal Gold,Roya, Ambre Mystique

 
Panna 23. 8. - 22. 9. 

Panny známé pro svou puntičkářnost a vytrvalost chtějí mít v životě ve všem pevný řád. Rády vynikají nad ostatní a nespokojí se s průměrem. Jejich povaha rozhodně není pro každého. Správný parfém pro panny musí potrhnout jejich složitou osobnost a zvýraznit eleganci a šarm.

Doporučené vůně: svěží romantické květinovo-ovocné vůně s jasmínem, karamelem, broskví, citrusy, ale i jablkem nebo šafránem, ebenem.

Náš tip na parfém: Musc Firdaws, Musc IsmaelMusc Secret

 
VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Ženy ve znamení váh touží v životě po harmonii, souznění a klidu. Snaží se předcházet konfliktům. Mají umělecké sklony a rády se obklopují krásnými věcmi, proto i flakon vůně musí být vyladěný do posledního detailu. Ideální vůně pro váhy bude vyjadřovat pohodu, lehkost a něžnou smyslnost.

Doporučené vůně: rafinované lehce orientální vůně s ovocnými tóny, ambrou a pižmem, radostné citrusové vůně, lehké květinové vůně s magnólií nebo růžovými květy. 

Náš tip na parfém: Nawaem, Musc Muscat

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Ženy štířky zahalují své nitro pod roušku tajemna a sofistikované rafinovanosti. Nechybí jim sebevědomí, jsou vášnivé a vždy si jdou vytrvale za svým cílem.

Doporučené vůně: nasládlé, přitažlivé vůně s pižmovým základem, ve kterých nechybí santalové dřevo, pačuli, vanilka či orchidej, orientální vůně s kadidlem, myrrhou, ovocné vůně s mangem.

Tip na parfém: Oud Orient, Delice del Arabie


STŘELEC 23. 11. – 21. 12. 

Žena ve znamení střelce bere život s nadhledem, nuda je pro ni cizí slovo, vyhledává jakékoli dobrodružství. Ráda na sebe strhává pozornost a nevynechá žádnou společenskou akci. Muži šílí z její sebejistoty a neuvěřitelné dávce ženské smyslnosti. Rozhoduje se spontánně, ráda vůně střídá dle aktuální nálady a potřeby. 

Doporučené vůně: nasládlé vanilkové vůně, exotické květinovo-ovocné s ostružinami, malinami, jasmínem, růžemi, karafiátem, pivoňkou, šafránem nebo dřevité se santálem.

Tip na parfém: Balkis, Rasha, Musc Fruity