Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

Sladké gurmánské vůně

Sladke_parfemy.arabskeparfemy_malé

 NEJKRÁSNĚJŠÍ SLADKÉ PARFÉMY

Kdo by odolal lákavé čokoládové pralince, šťavnatému vyzrálému ovoci nebo heboučké cukrové vatě. Nechcete ale nabrat přebytečná kila? Nezoufejte! Díky sladkým parfémům můžete zamlsat, kdykoli budete mít chuť. Právě a nejen proto jsou sladké parfémy tak oblíbené. Sladké parfémy jsou skvělým společníkem na večerní schůzky, společenské večerní akce, ale také potěšujícím zpestřením chladných dnů. Sladkost v parfému vytváří přidaná vanilka, růže, kakao, šťavnaté ovoce, ale i ambra nebo med.Všechny naše sladké parfémy najdete v samostatné kategorii zde. Podle použitých složek se sladké parfémy dělí do několika kategorií:

  • Vanilkové parfémy
  • Čokoládové parfémy
  • Květinové parfémy
  • Květinovo-ovocné parfémy
  • Ovocné parfémy
  • Exotické a orientální parfémy

SLADKÉ VANILKOVÉ PARFÉMY

Sladké vanilkové parfémy přináší svůdně sladké tóny vanilky, které zlepšují náladu, uklidňují a nechají vás chvíli se zasnít nad příjemnými vzpomínkami. Sladká vanilka ale také působí afrodiziakálně, proto se hodí skvěle ženám, které chtějí svádět muže beze slov. Vanilkové vůně mohou nabírat buď ovocný, karamelový nebo čokoládový nádech. Všechny parfémy s vanilkou naleznete zde. 

PARFÉMY S VŮNÍ ČOKOLÁDY A PRALINEK

Ideální parfémy pro čokoholičky. Nechte se po celý den hýčkat božskou vůní čokolády, kakaa nebo plněných pralinek. Parfémy s vůní čokolády pro ženy | Arabskeparfemy.com

SLADKÉ KVĚTINOVÉ A KVĚTINOVO-OVOCNÉ PARFÉMY

Květinově sladce vonící parfémy podtrhávají něžnost romanticky založených žen. Tento svěží, jemný typ vůně se hodí mladým elegantním dámám, které s parfémy teprve začínají a nechtějí se ihned vrhnout do víru těžkých orientálních nebo mošusových vůní. V některých květinových parfémech si pochutnáte i na lahodném, rozpouštějícím se karamelu. Všechny sladké květinové parfémy najdete zde a květinovo-ovocné parfémy naleznete zde.

MUSC LOVE

1 musc love 1024x768
 
Suchá levandule obalená vanilkovým prachem, následovaná lehkým sladkým jasmínem a santálem zaobaleným v nasládlém vanilkovém pudru. 5 ml roll-on
koupit_tlaciko
 

 

 
MUSC ISMAEL
720-2
Smyslný vanilkový parfém s pudrovým kosatcem a karamelem pro ženy
5 ml roll-on
koupit_tlaciko
 
SLADKÉ OVOCNÉ PARFÉMY

Sladce vonící ovocné parfémy jsou určené všem, kteří se chtějí obklopit vůní svého oblíbeného ovoce. Každý si přijde na své. Ovocné parfémy nabízejí neuvěřitelné množství příchutí. Nejsladší parfémy mají ve složení malinu, jahodu, broskev a voní po nadýchané cukrové vatě. Exotické sladké vůně přinášejí neodolatelné osvěžení tropického kokosu, papáji nebo ananasu. Poslední skupinu tvoří svěží sladkokyselé vůně, které obsahují rybíz, angrešt nebo lesní ovoce.  Všechny sladké ovocné parfémy naleznete zde.

MUSC TROPICAL

 

74-2_musc-tropical-el-nabil-parfemovy-ole

Ovocný koktejl z čerstvého ovoce, květin a pižma
5 ml roll-on  koupit_tlaciko
 
 

SLADKÉ ORIENTÁLNÍ a  EXOTICKÉ PARFÉMY

Sladkost orientálních parfémů je dána převážně vůní ambry, kterou doplňují v závislosti na konkrétním parfému orientální ingredience (šafrán, růžový pepř, vanilka, santalové dřevo, turecká růže nebo citrusový bergamot). Ambrová vůně se získává z tonkových bobů (slivoně obecné) nebo z lepkavé hnědé pryskyřice (labdanum). Parfémy založené na ambrové vůni okouzlují hřejivě sladkou vůní. Sladký orientální parfém je určen sebevědomým ženám, které se obklopují jen tím nejlepším a svůj čas si cení nade vše. Všechny exotické smyslné parfémy naleznete zde

 

 
Všechny naše sladké gurmánské parfémy naleznete na https://www.arabskeparfemy.com/sladke-parfemy/
❤