Vatika pernamentní barva na vlasy Oil fusion natural black - přírodní černá 108 ml.

Kód: 1677
Novinka
Značka: Dabur
250 Kč
Můžeme doručit do:
04.10.2023

Vatika pernamentní barva na vlasy Oil fusion natural black - přírodní černá 108 ml.


Vatika má pro Vás kromě hennových barev i řadu bohatých a trvalých barev. Přírodní černá, 100% pokrytí šedin s výživným olejem z černuchy seté. Získejte měkké a lesklé vlasy. Přirozeně vypadající barva Vás mile překvapí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

100% pokrytí šedin bohatou barvou za 30 minut.
Pokyny pro použití: Krok 1: Mix. Vyprázdněte barvicí trubici a lahvičku v kovové misce a promíchejte a vytvořte homogenní směs.

Krok 2: Nasaďte si rukavice a pomocí kartáče a aplikátoru naneste směs vhodně na vlasy. Zaměřte se na šedé vlasy. Nechte působit po dobu 30 minut.
Krok 3: Důkladně opláchněte vlažnou vodou, dokud voda není bezbarvá.
Krok 4: Naneste na vlasy nejlépe kondicionér s černým kmínem (čili s černuchou setou) a nechte 1-2 minuty. Opláchněte vlažnou vodou.

Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Jedno balení barvy obsahuje: barva v 40 ml tubě, vývojka 60 ml, kondicionér 8 ml,1 pár igelitových rukavic, 1 kartáček na nanášení barvy. Nevhodné pro osoby přecitlivělé na některou ze složek produktu. V případě, že se barva dostane do očí, opláchněte vodou, v akutním případě vyhledejte lékaře. Skladujte na suchém chladném místě. Chraňte před dětmi. Upozornění: Může způsobit alergickou reakci. Proveďte test na alergii 48 hodin před každým použitím. Zabraňte kontaktu s očima, pokud se produkt dostane do kontaktu s očima, okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vody. Pouze pro vnější použití. Obsahuje fenylendiamin, resorcinol, amoniak a peroxid vodíku. Noste vhodné rukavice. Tento produkt není určen pro použití u osob mladších 16 let. Složení: Na zadní straně obalu. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Vyrobeno pro Dabur v Itálii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní a pernamentní barvy na vlasy Vatika
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: