Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

Rasasi

Příběh Rasasi, globální značky „made in UAE“ v parfémovém průmyslu

 

Rasasi byla jednou z prvních výrobních závodů, která byla založena v Jafze, Dubai SAE v roce 1986. Rasasi nadále provozuje své operace na výrobu svých produktů v srdci Jafzy.

1979
zahájila podnikání v SAE s malým obchodem

16 000 m2
nejmodernější výrobní závod v Jafze

PŘÍBĚH RASASI
Psal se rok 1986, když pan Abdul Razzak Kalsekar a jeho syn Siraj Kalsekar jeli do Abu Dhabi a narazili na velký billboard na dálnici v Jebel Ali, tehdy velkém kusu otevřené země, nedávno vytvořeného přístavu, s informacemi naznačujícími vytvoření svobodné zóny v Dubaji a možnost založit průmysl vlastnictvím půdy.

Tato zajímavá reklama je vyzvala, aby se zastavili a odstranili podrobnosti z toho billboardu, načmárali podrobnosti na kus papíru, a jakmile dorazili do svých kanceláří v Dubaji, začali volat, aby zjistili, co je „Jafza“ . Zde začala cesta vztahu mezi Rasasi a Jafzou.

Trocha historie
Rasasi Perfumes Industry LLC je rodinná firma v Dubaji, založená v roce 1979 na tradičním tržišti Murshid Bazar v Deiře – na kterém dodnes existuje vizionář pan Abdul Razzak Kalsekar. Dnes společnost vede jeho rodina a jeho syn Siraj Kalsekar je generálním ředitelem společnosti.

Pan Abdul Razzak Kalsekar měl vizi vytvořit značku – více než jen parfém a tradiční „attar“ prodávající obchod na trhu. Zaměřil se na vytvoření luxusní a kvalitní osobnosti. Jeho vize mu umožnila investovat do rostoucího města Dubaj.

S jediným obchodem založeným na tradičním trhu dnes Rassai existuje v 60 zemích s více než 165 obchody. Je to skutečně značka vypěstovaná ve Spojených arabských emirátech, která se stala globální.
Výroba ve společnosti Jafza
Během téměř čtyř desetiletí si společnost vybudovala pevný základ průkopnického podnikatelského elánu a vytvořila jedny z nejlepších a nejexkluzivnějších vůní, které si vybudovaly celosvětovou pověst kvality, luxusu a elegance.

V roce 1986 začala Rasasi se zakládáním svého prvního výrobního závodu postavením svých zařízení na pozemku o rozloze 5 000 m2 v Jafze. Úspěch parfémů Rasasi je připisován jejich úsilí, kvalitě a konzistenci, které v průběhu let nabízely. Továrna byla věnována výrobě a destilaci olejových parfémů Oud.

Toto nastavení rychle rostlo, když Rasasi rozšířila své operace v Jafze založením další továrny v roce 1989 a dále rozšířila provoz v roce 1999 zřízením výrobní jednotky pouze pro aerosoly v Jafze South. Dnes má Rasasi celkovou výrobní plochu o velikosti 12 500 m2 v Jafze věnovanou základním značkám, které vyrábí. Rasasi má také skladovou a distribuční jednotku zakoupenou v roce 2005.

„Jafza vždy šla o krok navíc. Jasně si pamatuji, že v roce 1989 nám jen díky pomoci společnosti Jafza pomohla zajistit další pozemky pro růst našich operací a rozšíření továrny, což nám poskytlo provozní dokonalost, kterou jsme potřebovali. Jafza byla vždy klíčovým partnerem v našem úspěchu“

Siraj Kalsekar, výkonný ředitel, Rasasi Perfumes.
Budoucnost Rasasi
Budoucnost je jasná a Rasasi si klade za cíl růst stejně důsledně jako s iniciativami SAE jako země, která pomáhá podnikům růst. Rasasi vždy považovala ekosystém Jafzy za užitečný, protože většina jeho logistického a dodavatelského řetězce je řízena prostřednictvím partnerů 3PL v rámci Jafzy.

Vize Rasasi je inspirována vizí dynamického města Dubaje. Kontinuita podnikání a odolnost vedení země inspirovaly Rasasi k většímu snu. Společnost Jafza vždy poskytovala obchod pod jedním oknem, aby zvládla všechny obchodní a vládní operace a také poskytovala ekosystém obchodu. Dnes se Rasasi řadí mezi přední výrobce parfémů ve Spojených arabských emirátech, který je poháněn globální vizí. Tato vize je skutečně vůdčí silou růstu společnosti.

Společnost se podílí na každoročním růstu značky a je zavedena trajektorie růstu, aby bylo možné dovézt své produkty do více zemí. Rasasi je ohledně nadcházejících let pozitivní a agresivně usiluje o mezinárodní expanzi, aby značku „Made in UAE“ přenesl do více a více zemí po celém světě. Rostoucí regionální a globální zájem o značku Rasasi potvrzuje její ambice dále posílit SAE jako centrum exportu parfémů.

O RASASI
Rasasi byl průkopníkem konceptu exkluzivního a specializovaného obchodu s vůněmi jedné značky; hned po svém založení – iniciativa, která se stala široce napodobovaným trendem v regionálním maloobchodním průmyslu parfémů.

Během téměř čtyř desetiletí si společnost vybudovala pevný základ průkopnického podnikatelského elánu a vytvořila jedny z nejlepších a nejexkluzivnějších vůní, které si vybudovaly celosvětovou pověst kvality, luxusu a elegance.

 

Vize

Být integrovaným globálním lídrem ve specializovaném segmentu parfémů a příbuzných produktů.


Mise

„Snažíme se být globálním lídrem v definovaných segmentech trhu tím, že vyvíjíme výrobu a dodáváme inovativní, kvalitní a prémiové vůně a příbuzné produkty. Jsme odhodláni dodávat našim zákazníkům ty nejlepší, vysoce kvalitní produkty a stát se vedoucím odvětvím ve výzkumu a vývoji produktů. Tyto cíle podporujeme firemní filozofií dodržování nejvyššího etického chování ve všech našich obchodních jednáních, zacházení s našimi zaměstnanci a sociální a environmentální politice.

Žádné produkty značky Rasasi nebyly nalezeny...