Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

Novinky

Představujeme Vám kaktusovou vlasovou masku - intenzivní péče o evropský typ vlasů

Kaktusová maska pro slabé a lámající se vlasy od firmy Dabur, konkrétně značky Vatika Dabur, je jedním z mnoha vlasových výrobků řady Vatika, které využívají benefity divokého kaktusu v péči o vlasy.

Vatika Naturals Wild Cactus Deep Condiction Hair Mask je obohacena výtažkem z divokého kaktusu a dalšími přírodními ingrediencemi, jako je česnek a kokos, které pomáhají posílit vaše vlasy a zabránit poškození.

Zde je několik předností kaktusové masky a důvodů, proč ji použít:

  1. Hydratace vlasů: Kaktus obsahuje mnoho vody, což pomáhá hydratovat suché a poškozené vlasy. Kaktusová maska může být skvělou volbou pro lidi s suchými a dehydratovanými vlasy, což může být problémem u evropského typu vlasu, zejména pokud jsou vlasy tenké a křehké.

  2. Posilnění vlasů: Kaktusová maska obsahuje vitamíny a minerály, které mohou posilnit vlasovou strukturu a snížit lámavost vlasů. To může být užitečné pro prevenci křehkých a rozštěpených konců vlasů.

  3. Ochrana proti škodlivým vlivům: Kaktusová maska může také pomoci chránit vlasy před škodlivými vlivy prostředí, jako je slunce, vítr a znečištění. Kaktusová maska může vytvářet ochranný film kolem vlasů, což může pomoci zachovat jejich zdraví.

  4. Zmírnění podráždění a svědění pokožky hlavy: Kaktusový extrakt může také pomoci zmírnit podráždění a svědění pokožky hlavy, což může být užitečné pro lidi trpícími problémy jako je suchá nebo citlivá pokožka hlavy.

Kokos - posiluje a způsobuje, že vlasy vypadají silnější

Kaktus - má přirozené uklidňující vlastnosti, také zabraňuje dalšímu vypadávání vlasů a regeneruje vlasy

Česnek - pomáhá redukovat padání vlasů

Je důležité poznamenat, že účinnost a vhodnost jakéhokoli vlasového produktu závisí na konkrétních potřebách vašich vlasů. Každý má jiný typ vlasů a problémy, které s nimi souvisejí, takže je vhodné najít výrobek, který nejlépe vyhovuje vašim individuálním potřebám.

Další výrobky od Vatika Dabur, které obsahují výtažek z divokého kaktusu, mohou nabízet podobné výhody pro péči o vaše vlasy. Doporučujeme pozorně si přečíst pokyny pro použití u konkrétního produktu a zvážit, zda vyhovuje vašim potřebám. 

Nebojte se nás kontaktovat.

 
 
El Nabil - nejprodávanější značka na webu

Po mnoha letech existence se kosmetická značka El Nabil stala nedílnou součástí každodenního života milionů spotřebitelů po celém světě. Během těchto let dokázala značka prosadit svou vážnost i schopnost neustále překvapovat své nejvěrnější zákazníky.

Nesmíme však zapomínat, že El Nabil je především příběh. A ne ledajaký: příběh jeho zakladatele, který předtím, než dal život svému impériu, byl skutečným lovcem esencí. To vysvětluje, proč je v produktech této značky velké množství vůní: jako je oud, ambra, pryskyřice, myrha… a tak dále.

Dnes je součástí tohoto dobrodružství mnoho odborníků – mezi nimi i renomovaní francouzští parfuméři, jejichž přínos umožňuje El Nabil nabízet každý den nové čichové zážitky. Ty jsou možné díky použití vysoce kvalitních surovin, obchodovaných po celém světě, aby sloužily společnému cíli: učinit z El Nabil lídra ve východní a západní parfumerii prostřednictvím komercializace luxusních produktů pro každého, jak je ztělesněno jeho sloganem: „Luxus pro každého"!

Produkty El Nabil se prodávají ve více než 50 zemích Evropy, Ameriky, Afriky a Asie. Některé z nejúspěšnějších referencí hlásí, že se již prodalo několik milionů flakonků.

Značka se neustále vyvíjí, aby dělala svým zákazníkům radost a nabízí originální produkty, které lze používat po celý den. Kromě svých slavných parfémů El Nabil nabízí také parfémy pro děti, interiérové vůně pro dům a auto, parfémy do šatny, kapesní parfémy, které můžete vklouznout do peněženky pro diskrétní vonné úpravy po celý den, séra na vousy a velmi vzácné produkty, jako je jeho kambodžský Oud. El Nabil používá originální Oud, na rozdíl od mnoha jiných značek, které jej evokují pouze používáním vůní.

Značka El Nabil poskytuje svým zákazníkům 100% certifikované produkty IFRA (International Fragrance Association). Produkty značky registrované na evropském portálu tak splňují nejvyšší standardy v zájmu transparentnosti a dokonalosti pro její zákazníky po celém světě.