Bylinná pasta na zuby Red Dabur Herbal

Kód: 176
100 Kč
Můžeme doručit do:
26.04.2024

Bylinná pasta na zuby Red Dabur Herbal 100 g.


Ajurvédská bylinná zubní pasta Red Dabur je nejoblíbenější ajurvédská zubní pasta vyrobená z koktejlu léčivých bylin. Klinicky testovaný účinek na redukci zubního plaku, zánětu dásní a osvěžení dechu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní účinné složky:
Máta peprná pro svěží ústa a vonný dech po několik hodin.
Nepálský pepř (Zanthoxylum armatum ) s výrazným antiseptickým a antibakteriálním účinkem. Nepálský pepř je také velmi účinný při odstranění zápachu úst.
Hřebíček (Syzygium aromaticum) ulevuje při bolestivosti zubů.
Zázvorovník lékařský (Zingiber officinale) má silné protizánětlivé a antibakteriální účinky.

Zubní pasta má lehce pepřovou chuť. Je v ní silně cítit máta, skořice a hřebíček. Zubní pasta je lehce štiplavá, v ústech zanechá dlouho svěží „čistý“ pocit. Již podle chuti je pasta silně dezinfekční. Zuby jsou po vyčištění na povrchu hladké. Tato zubní pasta má červenou (cihlovou) barvu. Ajurvédskou zubní pastu nepoužívejte při přecitlivělosti na některou z uvedených složek. Ajurvéda je starodávný léčebný systém, který využívá jedinečných znalostí působení léčivých bylin k upevnění zdraví. Ve výrobcích firmy Dabur jsou používány vědecky prověřené a bezpečné ingredience.

Vhodná pro vegetariány. Netestováno na zvířatech. Bez flouridu. Složení: Na zadní straně krabičky. Použití: Používejte k čištění zubů alespoň dvakrát denně. Upozornění: jen pro vnější použití, držte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a chladnu, chraňte před přímým slunečním zářením. Min. Trvanlivost do: viz. Obal. Výrobce: pro Dabur: Naturelle, Ras Al Khaimah, SAE

 

 

Herbal toothpaste Red Dabur Herbal 100 g.


Red Dabur Herbal Ayurvedic Herbal Toothpaste Red Dabur is the most popular Ayurvedic toothpaste made from a cocktail of medicinal herbs. Clinically tested effect on reduction of dental plaque, gingivitis, and breath refreshment.

Main Active Ingredients: Peppermint for a fresh mouth and fragrant breath for several hours. Nepali Pepper (Zanthoxylum armatum) with a pronounced antiseptic and antibacterial effect. Nepali Pepper is also very effective in eliminating the smell of the mouth. Cloves (Syzygium aromaticum) is relieved by the soreness of the teeth. Zingiber officinale (Ginger) has strong anti-inflammatory and antibacterial properties. Toothpaste has a slightly peppery flavor. It has a strong smell of mint, cinnamon, and cloves. Toothpaste is slightly pungent, in the mouth leaves a long fresh "clean" feeling. Already, according to taste, the paste is strongly sanitizing. The Teeth are smooth after cleaning on the surface. This Toothpaste has a red (brick) color. Do not use Ayurvedic toothpaste in case of hypersensitivity to any of these ingredients.

Ayurveda is an ancient healing system that uses unique knowledge of the action of medicinal herbs to consolidate health. In Dabur products, scientifically proven and safe ingredients are used.

Suitable for vegetarians. Not Tested on animals. Without fluoride.  

To Use: Use for brushing your teeth at least twice a day.

Store in a dry, cool place. Protect from direct sunlight.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasty Dabur
Hmotnost: 0.001 kg

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
H Avatar autora | 19.04.2023
Velmi osvěžující

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: