Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zaslání testovací sady 5ti ovoněných papírků, nabízíme zaslání k Vaší objednávce. (sada mošusových vůní, dámská a pánská sada nebo mix. Stačí jeden objednaný parfémek a my Vám k tomu přidáme testovací proužky, abyste získali bližší představu o sortimentu. Napište nám to do poznámky k objednávce nebo v čase vytvoření objednávky si zavolejte 720973159.

A jsou zase tu,...no přeci Vánoce

Vánoční starosti hoďte za hlavu.

Parfémy od značky El Nabil jsou skvělým dárkem, a to nejenom k Vánocům, ale samozřejmě i kdykoli během roku. Tato značka je známá svými kvalitními parfémy, které jsou inspirovány tradičními arabskými vůněmi. Mnoho lidí má rádo exotické a smyslné vůně, kterými se tyto parfémy vyznačují. Čím dál tím víc jsou oceňovány pro svou dlouhotrvající vůni a pro určitou odlišnost od parfémů západní provenience. 

Můžete tedy zvolit parfém od značky El Nabil jako dárek, a to zejména pokud víte, že obdarovaná osoba má ráda orientální vůně. Je důležité vybrat správnou vůni, která bude vyhovovat vkusu obdarované osoby. Proto můžete použít vyhledávací okénko na našem webu a zadat tam klíčová slova, nebo jaké složení asi hledáte.

Vhodným doplňkem k parfému bude například něco z sortimentu vlasové péče od mezinárodní a cetrifikované firmy Dabur. Dohoromady tak můžete připravit pro své milované pěkný a exklusivní balíček nebo dárkovou tašku.

Co se týče vlasové kosmetiky od firmy Dabur, je tato firma známá svou tradiční kosmetikou s ájurvédskými kořeny, která obsahuje i přírodní ingredience a má dobrou pověst. Dabur vyrábí různé produkty pro péči o vlasy, jako jsou šampony, kondicionéry, oleje, masky a další vlasové produkty.

Pokud víte, že obdarovaná osoba dbá na péči o své vlasy a preferuje šetrné produkty, můžete tuto vlasovou kosmetiku zvážit jako doplněk k parfému od značky El Nabil. Můžete zvolit produkty, které odpovídají typu vlasů obdarované osoby, a udělat tak dárek kompletní péče o krásu. Dabur vyrábí non sruelty kosmetiku, která není testovaná na zvířatech.

Celkově je důležité zvážit preference a vkus obdarované osoby při výběru dárku. Kombinace parfému a vlasové kosmetiky může být skvělým dárkem, pokud víte, že obdarovaná osoba tuto kombinaci ocení.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem, stačí zavolat na náš zákaznický servis mezi 10 a 16 hodinou v pracovní dny. (720973159)

Tak pěkný výběr, ať vykouzlíte usměvy na tvářích svých blízcích.