DOPRAVA ČR A SR

 

 

Doprava ČR & SR

Doprava ČR 

1.GLS kurýrní služba (95 Kč) GLS kurýr doručení na adresu

Zásilky zasíláme kurýrní službou každý pracovní den a jsou doručovány do 1 pracovního dne od předání dopravci. Zásilky odesíláme do 24h od přijetí objednávky. O odeslání jste informováni e-mailem s číslem zásilky. Před doručením kurýr telefonicky kontaktuje. Přesný čas doručení nelze ovlivnit, pouze upřesnit s řidičem. Zásilky se doručují v pracovní dny 8-18h. V případě, že Vás kurýr nezastihne, bude zásilku doručovat ještě jednou následující pracovní den. Sledování zásilek, informace nebo změny doručení (změna adresy, dny doručení)  zde : GLS

Cena a způsob platby 

Dopravné GLS stojí 95 Kč. Platit za zásilku můžete dobírkou (+29 Kč), zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. Dobírku platíte hotově nebo kartou řidiči GLS. Při objednávce nad 1500 Kč je poštovné zdarma.

2.  Síť výdejních míst Zásilkovna  (65 Kč): zasilkovna logo

Vaše nejbližší výdejní místo naleznete ZDE

Zásilky předáváme Zásilkovně každý pracovní den a jsou doručovány do 1 pracovního dne od předání. Zásilky předáváme do 24h od přijetí objednávky. O odeslání jste informováni e-mailem s číslem zásilky, pomocí kterých můžete zásilku sledovat online. Jakmile je zásilka připravena k odběru dostanete email nebo SMS s číslem zásilky a balíček si můžete hned vyzvednout. Na pobočce je uložen 1 týden a poté je vrácen zpět k nám.

Cena a způsob platby 

Služba za doručení Zásilkovnou stojí 65 Kč. Platit za zásilku můžete dobírkou (+29 Kč), zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. Dobírku platíte přímo na pobočce. Při objednávce nad 1500 Kč je doručení zdarma.

3. Česká pošta - Balík do ruky (115 Kč) a Balík na Poštu (129 Kč) ceska posta logo

Zásilky odesíláme každý pracovní den. Doručovací doba je 1 pracovní den od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku a SMS, pomocí kterých lze balík sledovat online. Sledovat zásilku můžete po kliknutí na tento odkaz.

Balík na Poštu (doručení do 1 pracovního dne od předání přepravci na Vámi vybranou pobočku Č.Pošty). Platba  je možná dobírkou (+ 39 Kč), zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. 

Balík do Ruky (doručení do 1 pracovního dne od předání přepravci na Vaší adresu). Platba  je možná dobírkou (+ 39 Kč), zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. 

4. Česká pošta - doporučené psaní lze využít pouze u menších objednávek se vzorky (59 Kč) Související obrázek

Zásilky odesíláme 2 - 3 x týdně. Doručovací doba je většinou během jednoho pracovního dne, avšak Č.pošta negarantuje žádnou dobu doručení a může trvat i týden od předání přepravci. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíku, pomocí kterých lze balík sledovat online. Sledovat zásilku můžete po kliknutí na tento odkaz.

Cena a způsob platby 

Doporučené psaní stojí 59 Kč. Platit za zásilku můžete zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. Dobírka není možná u této metody doručení.

Upozornění: Pokud expedujeme zboží na dobírku (kurýrem, Česká pošta, Zásilkovna) a balíček se nám vrátí nevyzvednutý, při další objednávce po Vás budeme požadovat platbu předem a to z důvodu zachování rozumných cen za dopravné pro naše zákazníky

 Doprava SR 

1.GLS kurýrní služba Slovensko (5,9 €) GLS kurýr doručení na adresu

Zásilky zasíláme kurýrní službou každý pracovní den a jsou doručovány do 2 - 3 pracovních dní od předání dopravci. Zásilky odesíláme do 24h od přijetí objednávky. O odeslání jste informováni e-mailem s číslem zásilky. Před doručením kurýr telefonicky kontaktuje. Přesný čas doručení nelze ovlivnit, pouze upřesnit s řidičem. Zásilky se doručují v pracovní dny 8-18h. V případě, že Vás kurýr nezastihne, bude zásilku doručovat ještě jednou následující pracovní den. Sledování zásilek, informace nebo změny doručení (změna adresy, dny doručení)  zde : GLS

Cena a způsob platby 

Dopravné GLS stojí 5,9 €. Platit za zásilku můžete dobírkou (+1,2 €), zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. Dobírku platíte hotově nebo kartou řidiči GLS. Při objednávce nad 60 € je dopravně zdarma.

2.  Síť výdejních míst Zásilkovna na Slovensku (4,4 €): Přes 100 výdejních míst zasilkovna logo

Vaše nejbližší výdejní místo na Slovensku naleznete ZDE

Zásilky předáváme Zasilkovna.cz každý pracovní den a jsou doručovány do 2 - 3 pracovních dní od předání na Vámi zvolenou pobočku na Slovensku. Zásilky předáváme do 24h od přijetí objednávky. O odeslání jste informováni e-mailem s číslem zásilky, pomocí kterých můžete zásilku sledovat online.Jakmile je zásilka připravena k odběru dostanete email nebo SMS s číslem zásilky a balíček si můžete hned vyzvednout. Na pobočce je uložen 1 týden a poté je vrácen zpět k nám.

Cena a způsob platby 

Služba za doručení stojí 4,4 €. Platit za zásilku můžete dobírkou (+1,2 €), zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. Dobírku platíte přímo na pobočce. Při objednávce nad 60 € je doručení zdarma.

3. Slovenská pošta - doporučené psaní lze využít pouze u menších objednávek se vzorky (6,3 €) Související obrázek

Zásilky odesíláme 2 - 3 x týdně. Doručovací doba je většinou během týdne, avšak pošta negarantuje žádnou dobu doručení a může trvat i déle. Po odeslání zboží Vám přijde automatický e-mail s číslem balíčku, pomocí kterých lze balík sledovat online. Sledovat zásilku můžete po kliknutí na tento odkaz.

Cena a způsob platby 

Doporučené psaní stojí 6,3 €. Platit za zásilku můžete zdarma převodem na náš účet nebo zdarma online bankovním převodem při dokončování objednávky. Dobírka není možná u této metody doručení.

  Upozornění: Pokud expedujeme zboží na dobírku (kurýrem, Česká pošta, Zásilkovna) a balíček se nám vrátí nevyzvednutý, při další objednávce po Vás budeme požadovat platbu předem a to z důvodu zachování rozumných cen za dopravné pro naše zákazníky