O nás

E-shop Kashkha – arabské parfémy dováží orientální vůně ze zemí Perského zálivů již od roku 2010.

Jsme výhradním dovozcem nejpopulárnější značky parfémový olejů El Nabil z Emirátů, kde se věnujeme také distribuci pro Čechy a Slovensko.

Hlavním mottem našeho e-shopu je „poskytovat co možná nejzajímavější nabídku nejen orientálních parfémů“. Parfémy pro Vás proto osobně vybíráme přímo v zemích Perského zálivu od renomovaných výrobců.

Všem zákazníkům nabízíme něco víc než jen pouhou obchodní komunikaci, a to osobní přístup a přátelské jednání. Jelikož jsou pro nás parfémy radostí a vášní, poradíme všem klientům s maximálním ohledem na jejich individualitu, tak aby zvolený parfém byl tím pravým k té či oné příležitosti.

Naše společnost dodává parfémy ve formě koncentrovaných parfémových olejů (Concetraded Perfume Oil, CPO) nebo parfémovaných vod (Eau de Parfum, EdP). Pro vyzkoušení jsou v nabídce také malé vzorečky (CPO 0,5ml; EdP 1ml) ve skleněných kosmetických testerech s aplikační tyčinkou. Vzorky jsou vždy připravované čerstvě na základě Vaší objednávky a označené štítkem s nápisem. 

Parfémy zasíláme také zákazníkům ze Slovenské republiky.

Přejeme všem stávajícím i novým zákazníkům příjemné nakupování a ať všichni krásně voníme!

Lenka Fattah 

poradna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení