Poradíme Vám s výběrem i objednávkou - zavolejte 776 816 068
Vyberte měnu:   EUR CZK Přihlásit se
Nákup za 0,00 Kč

DÁREK - za každých 150 Kč (bez dopravy) z ceny nákupu si vyberte vzorek (0,25ml) od značky Linah. Výběr pište do poznámky v objednávce.

Violet Iris parfémový olej

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Skladem

Název produktu Cena Množství
Violet Iris 12ml parfémový olej
664,29 Kč
Violet Iris 6ml parfémový olej s kuličkou
349,69 Kč
Violet Iris 3ml parfémový olej
181,50 Kč
Violet Iris 1 ml parfémový olej vzorek
66,55 Kč

Vůně obsahuje složky a patří mezi vůně:

¨

Rychlý přehled

Fialkové parfémy-vůně fialek-parfém s fialkou-fialkový parfém


Fialka 


Violet Iris 


parfémový olej pro ženy


Typ vůně: kosatcovo-fialková 


Složení: toskánský kosatec, fialka, italská mandarinka, arabský jasmín Sampaquita, semišová kůže, pižmo


Popis: krásná a elegantní  kosatcově-fialková vůně. Obzvlášť se bude líbit milovnicím Hiris, Iris de Florence a Violet Blonde 


RECENZE: Kosatcový vír - kosatec v podobě celé rostliny (květ, listy, kořínky i se zbytky suché hlíny), kosatcový pudr a jemný pudrem poprášený semiš. A do toho závany sladkého fialkového pudru. Milovnice Hirisu (a pudrových kosatcovek vůbec) budou v sedmém nebi. A což teprve po úplném rozvonění, kdy se objeví sladce dřevitý základ se zapudrovanými zelenými fialovými lístečky. Kříženec Hiris a jemnější varianty Violet Blonde, díky verzi CPO navíc s famózní výdrží... 


Balení:


1. Oleje o objemu 3, 6 a 12 ml obdržíte ve skleněné lahvičce s tyčinkou označené štítkem a v dárkovém ozdobném pytlíčku - viz zde!


 

Violet Iris parfémový olej

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Detaily

Fialkové parfémy-vůně fialek-parfém s fialkou-fialkový parfém

Fialka 

Vůně fialkových květů je odlišná od vůně fialkových listů a fialkový kořen je kořen kosatce.

Vůně květů fialek má sladce pudrové tóny, které jsou velmi podobné kosatci, zatímco listy poskytují jiné tóny – vodní a zelené.

Fialka vonná (Viola Odorata) roste brzy zjara a zejména v oblasti Středozemí. Fialková vůně je jednou z nejpopulárnějších vůní pro její příjemnou, sladce květinovou a pudrovou vůni. Má také významné léčebné účinky. Fialka byla také symbolem starověkých Athén a nejpopulárnější květinou Napoleona. Fialkové parfémy jsou velmi populární již od 19.století.

V parfémech se vyskytují dva druhy fialek:  Victoria Violet a Parma Violet. Jelikož fialky produkují pouze mizivé množství vzácných esenciálních olejů, které nejsou navíc tak intenzivní, jsou jen zřídka používané. Kromě levnějších syntetických náhrad se používají esenciální oleje podobné vůni fialek, jako je např. Iris (kosatec a jeho části, např.kořen).

Také vůně fialkových listů je naprosto odlišná od květů fialek. Fialkové listy připomínají vůní posekanou trávu s trochou okurkového tónu. Na jihu Francie se pěstují fialky Parma a Victoria pro jejich listy. Svěží vůně listů je jednou z nejdůležitějších složek velkého množství parfémů. Fialkové listy jsou také součástí parfémů s vůní zeleného jablka.

Kořen fialek je používán pouze pro léčebné účely. I když je fialkový kořen někdy uveden jako složka parfémů, nejde o fialkový kořen, ale o kořen kosatce (Irisu). Fialkový, neboli spíše kosatcový kořen, má květinovo - dřevité tóny a je velmi dobrým fixátorem vůní.

Další informace

Výrobce Linah

Možná Vás zaujme i následující. K této vůni zákazníci kupují i tyto parfémy podobného stylu:

MUSC RED ROSE parfémový olej

MUSC RED ROSE parfémový olej

Ceny od: 66,55 Kč

Susan parfémový olej

Susan parfémový olej

Ceny od: 66,55 Kč

Violet night parfémový olej

Violet night parfémový olej

Ceny od: 75,00 Kč