Poradíme Vám s výběrem i objednávkou - zavolejte 776 816 068
Vyberte měnu:   EUR CZK Přihlásit se
Nákup za 0,00 Kč

DÁREK - za každých 150 Kč (bez dopravy) z ceny nákupu si vyberte vzorek (0,25ml) od značky Linah. Výběr pište do poznámky v objednávce.

*Přehled akcí a novinek*

BLOG – ČLÁNKY ZE SVĚTA TRADIČNÍCH PARFÉMŮ

Často se mě ptáte na zajímavosti ze světa arabských parfémů, na jejich složení, tradiční výrobu, parfémové svádění a na další tajemnosti parfémové magie. Napsala jsem pro Vás několik nových zajímavých článků a přidala je na svůj blog o parfémech. Budu ráda, když mě i nadále budete inspirovat k dalším tématům článků. 


Můj BLOG: lenka-sladkova.pise.cz

LETNÍ FOTO-SOUTĚŽ

 

6.FACEBOOK

LÉTO PLNÉ SOUTĚŽÍ probíhá i na mém facebooku! Kromě soutěžních příspěvků tam naleznete i zajímavé diskuze o parfémech, upozornění na novinky, zkušenosti mých zákaznic s konkrétními parfémy a spoustu dalšího zajímavého. Pokud chcete, aby Vám v létě žádná možnost si zasoutěžit (a vyhrát) neutekla, zaškrtněte "Dostávat upozornění" – návod naleznete ZDE.

 

P.S. Velice Vám všem děkuji za přízeň, za skvělé nápady a za Vaše komentáře na Facebooku. Jste pro mne inspirací a je mi potěšením věnovat se individuálně každé(mu) z Vás.

 

Vaše Lenka Sládková 

 

Telefon: 776 816 068

Facebook: www.facebook.com/ArabskeParfemyCZ

E-mail: info@arabskeparfemy.com

NOVINKA - Flowers of Eden parfémový olej

Velmi elegantní smyslná, krémovo-vanilková, jemně gurmánská vůně.Milovnice Coco Mademoiselle od Chanelu ;), což je jeden z nejpopulárnějších parfémů na světě,  rozhodně musí mít. Parfém jde krásně do prostoru, má velkou intenzitu a nekonečnou výdrž. Potěší také příznivkyně - Musc Medina, Pink Flower, Yadis Blanc, Attar Romance, Rawan, Sabaya, Fantasia  a všeobecně krěmově-květinových vůni.Více o této vůni naleznete zde. 

 

 

 

Pink Flower-OPĚT SKLADEM

Nejpopulárnější vůně v naší nabídce opět v prodeji. Potěší zejména příznivkyně Lacoste pour Femme a dalších krémových vůní. Na skladě máme pouze limitované množství, proto neváhejte s objednávkou. Pro objednání klikněte zde.

 

PORADNA

Vybrat správný parfém bývá velmi složité, obzvláště přes internet. Proto pro naše zákazníky připravujeme nový projekt – "Voňavou poradnu". V rámci našich stránek se již brzy objeví sekce, ve které Vám budeme poskytovat poradenství v oblasti výběru vhodného parfému jak pro Vás, tak jako dárku pro Vaše blízké. Pokud máte nějaké dotazy ohledně výběru parfému již teď, rádi Vám poradíme individuálně na telefonu 776 816 068.

SOUTĚŽTE S NÁMI

Sledujte nás na Facebooku a soutěžte s námi každý týden o zajímavé ceny. Na Facebooku také zveřejňujeme novinky, slevy, slevové kódy a zajímavosti ze světa parfémů. A hlavně – diskutujeme s našimi zákazníky a fanoušky. Těšíme se i na Vás! :) zde 

 

Sahra al Aswad luxusní kadidlovo-kožená vůně zde

 
 
 

Musc al Quraishi CPO 3ml luxusní kolekce NOVINKA