Poradíme Vám s výběrem i objednávkou - zavolejte 776 816 068
Vyberte měnu:   EUR CZK Přihlásit se
Nákup za 0,00 Kč

DÁREK - za každých 150 Kč (bez dopravy) z ceny nákupu si vyberte vzorek (0,25ml) od značky Linah. Výběr pište do poznámky v objednávce.

O nás

O nás

We speak English as well

E-shop Kashkha – arabské parfémy dováží orientální vůně ze zemí Perského zálivů již od roku 2010.

Jsme výhradním dovozcem nejpopulárnější značky parfémový olejů El Nabil z Emirátů, kde se věnujeme také distribuci pro Čechy a Slovensko.

Hlavním mottem našeho e-shopu je „poskytovat co možná nejzajímavější nabídku orientálních parfémů“. Parfémy pro Vás proto osobně vybíráme přímo v zemích Perského zálivu od renomovaných výrobců.

Všem zákazníkům nabízíme něco navíc než jen pouhou obchodní komunikaci, a to osobní přístup a přátelské jednání. Jelikož jsou pro nás parfémy radostí a vášní, poradíme všem klientům s maximálním ohledem na jejich individualitu, tak aby zvolený parfém byl tím pravým k té či oné příležitosti.FB

 

tel

 

blog

 

 

 Naše společnost dodává parfémy ve formě koncentrovaných parfémových olejů (Concetraded Perfume Oil, CPO) nebo parfémovaných vod (Eau de Parfum, EdP). Pro velkou oblibu a praktičnost nabízíme produkty i v menších baleních, tzv. vzorcích a odstřicích (CPO 4 až 5ml; EdP 5,10 a15ml). Dodávány jsou v elegantních flakoncích vhodných i do kabelky. Pro vyzkoušení jsou v nabídce také malé vzorečky (CPO 0,5 až 1, 2ml; EdP 1 až 2ml) ve skleněných kosmetických testerech s aplikační tyčinkou. Vzorky jsou vždy připravované čerstvě na základě Vaší objednávky a označené štítkem s nápisem. 

Nabízíme také možnost osobního odběru parfémů a vzorků v sídle společnosti v Praze-Spořilov

Parfémy zasíláme také zákazníkům ze Slovenské republiky včetně možnosti platby na náš slovenský bankovní účet (viz obchodní podmínky). 

Přejeme všem stávajícím i novým zákazníkům příjemné nakupování, ať všichni krásně voníme!

 Lenka Sládková