Poradíme Vám s výběrem i objednávkou - zavolejte 776 816 068
Vyberte měnu:   EUR CZK Přihlásit se
Nákup za 0,00 Kč

DÁREK - za každých 150 Kč (bez dopravy) z ceny nákupu si vyberte vzorek (0,25ml) od značky Linah. Výběr pište do poznámky v objednávce.

Důležité informace

Vážení zákazníci, přátelé a milovníci orientálních parfémů,

 dovolte nám, abychom vás, jako příznivce orientálních vůní, touto cestou s potěšením informovali o novinkách a změnách v největším českém e-shopu s orientálními parfémy Kashka. Níže naleznete několik důležitých informací ohledně registrace uživatelů, čísel bankovních účtů atd.

1. Pro pohodlnější výběr a nakupovaní je spuštěn zcela nový a vylepšený internetový obchod Kashkha - orientální parfémy na adrese www.arabskeparfemy.com, kam budete samozřejmě přesměrováni i po zadání původní adresy www.parfemyzorientu.com.

 

2. Provozovatelem e-shopu Kashkha - orientální parfémy je společnost DAHAB, s.r.o. jako přímý pokračovatel provozovatele e-shopu Kashkha - arabské parfémy, který v roce 2010 založila a od té doby úspešně vedla současná jednatelka a spolumajitelka DAHAB, s.r.o., Lenka Sládková.

Věříme, že mnohem vyspělejší e-shop, který přinese uživatelům spoustu nových a užitečných funkcí jako je například možnost porovnávání parfémů, usnadní a zpříjemní již tak příjemné nakupování. Navíc, když máme jako uvítací bonus pro prvních 50 zákazníků v novém e-shopu připravený voňavý dárek.

AKTUÁLNĚ: Před létem bude aktuálně rozšířena nabídka od producentů ve Spojených arabských emirátech, kde pro vás osobně vybereme nové produkty renomovaných značek jako je Swiss Arabian, El Nabil, Al haramain, Syed Junaid atd. O uvedení těchto vskutku žhavých novinek budete v průběhu června informováni, ale už nyní se můžete těšit na speciální letní nabídku parfémů na léto.

Nová hesla pro již registrované zákazníky

Registrovaní zákazníci si nastaví heslo v novém e-shopu po kliknutí na tento odkaz. Po zadání e-mailové adresy uvedené při registraci ve starém e-shopu bude zaslán e-mail s odkazem pro nastavení hesla do nového e-shopu.

V případě jakýchkoli problémů s nastavením nového hesla se obraťte na oddělení péče o zákazníky na tel. +420 776 816 068 nebo info@arabskeparfemy.com

 Organizační změny a změny čísel našich bankovních účtů.

 Jak bylo uvedeno výše, provozovatelem e-shopu Kashkha - orientální parfémy je společnost DAHAB, s.r.o. sídlící na stejné adrese, jako u e-shopu provozovaného Lenkou Sládkovou.

Důležitou změnu pro zákazníky tak představují především změny čísel bankovních účtů. Doporujučeme si je případně změnit v přednastavených šablonách vašich internetových bankovních aplikacích.

 Pro zákazníky z České republiky je nyní aktuální toto bankovní spojení: 

2400421604/2010 (Fio Banka)

Pro zákazníky ze Slovenské republiky je nyní aktuální toto bankovní spojení: 
2400421604/8330 (Fio Banka)

Těšíme se na Vaši návštěvu v novém e-shopu a přejeme vám příjemné nakupování, ať všichni krásně voníme!

Za DAHAB s.r.o

Lenka Sládková

jednatelka
lenka@arabskeparfemy.com
www.arabskeparfemy.com