Poradíme Vám s výběrem i objednávkou - zavolejte 776 816 068
Vyberte měnu:   EUR CZK Přihlásit se
Nákup za 0,00 Kč

DÁREK - za každých 150 Kč (bez dopravy) z ceny nákupu si vyberte vzorek (0,25ml) od značky Linah. Výběr pište do poznámky v objednávce.

Amber

Napište první recenzi tohoto produktu

Dostupnost: Vyprodáno

Název produktu Cena
Tento produkt nemá žádné dostupné možnosti.
¨

Rychlý přehled

Unisexová parfémová voda


Typ : dřevitě ambrová orientální vůně


Složení : ambra, santal, růžový pepř, kadidlo, rozinky, pižmo


Popis: Přenádherná a úžasná vůně vás přenese do tajemných zšeřelých komnat sultánova paláce, plného třpytu, tajemných vůní a krásných žen. Vůně je kombinací těch nejluxusnějších vonných esencí. Špičkové dílo arabských velmistrů parfumerského o­boru.


RECENZE


Nepříliš sladká (spíš jen nasládlá) ambra, doplněná výrazným suchým dřevem a jemně okořeněná prachem z růžového pepře. Postupně ji zahalil jemný závoj nasládlého chladného kadidlového kouře s výrazným nádechem čerstvě usušených rozinek, doplněný pepřovým prachem. Ambra s kadidlem......a DOKONALÁ.....
Typově by se dala připodobnit k Idole by Lubin, 1270 či Kalemat......přes­něji řečeno: je to průnik toho nejlepšího ze všech třech..... Komu se líbí Kalemat, bude nadšen!!!  Jerry


Další skvostná vůně od exkluzivní společnosti Arabian Oud. Společnost Arabian Oud produkuje jednu krásnější vůni než druhou, každá má své osobní kouzlo, jsou v nich  používány ty nejvybranější ingredience a přirodní parfémové složky. Výsledkem je vysoce ceněná produkce ověnčená několika cenami od FiFi Arabia Awards, parfémovou obdobou filmových Oskarů, kde se pravidelně objevuje v nominacích i mezi samotnými vítězi této velmi prestižní soutěže.

Amber

Dvojklikem na obrázek ho zobrazíte v plné velikosti

Oddálit
Přiblížit

Více pohledů

Další informace

Výrobce Arabian Oud